Ajurvédsky pobyt pre ženy

Poovar Island Resort
31.10.2023 - 15.11.2023

Ajurvédsky pobyt pre ženy 

 

Miesto pobytu:  Ayurveda Village - Poovar Island Resort, Kérala, južná India

 Odlet:                Viedeň

Termín:              31.10.2023 - 15.11.2023

Skupinový pobyt:  max.10 osoôb

Cena:                    3280 €

 

 

Trápi vás PMS, nepravidelný cyklus či bolestivá menštruácia? Máte problémy s otehotnením? Prechádzate menopauzou? Ste unavená a bez energie? Chcete zažiť niečo nové a transformačné?

Doprajte si čas len pre seba a zažite hlbokú regeneráciu tela aj duše v perle južnej Indie - v zelenej Kérale!

V spolupráci s cestovnou agentúrou Ayurveda4you sme pre vás pripravili ajurvédsky pobyt zameraný na liečbu a prevenciu (nielen) gynekologických ochorení.

 

 

 

 

Ajurvédska masáž Shirodhara

 

Čo vás čaká?

Ajurvédsky lekár vám po vstupnom vyšetrení pripraví ozdravný plán špeciálne podľa vašich potrieb. Ajurvédsky program je zacielený na obnovenie hormonálnej rovnováhy a celkovú regeneráciu organizmu. Masáže a liečebné procedúry sú zamerané na očistenie organizmu od toxínov, odbúranie stresu, posilnenie imunity, revitalizáciu a omladenie, vďaka čomu sa budete cítiť svieže a plné energie. Detoxikačný proces je podporený ľahkou ajurvédskou stravou a pitným režimom. Upokojiť myseľ vám pomôže ranná jóga, dychové cvičenia a meditácia

Vďaka ajurvéde  pocítite zmeny nielen na svojom tele, ale aj vo svojom vnútri. Budete mať čas znovu si uvedomiť samu seba, nájsť vnútornú rovnováhu  a nový- lepší pohľad na život.

Ajurvédsky pobyt je vhodný pre ženy v každom veku, ktoré chcú zažiť autentickú ajurvédu, harmonizovať svoje telo, myseľ a ducha, zlepšiť svoje zdravie ako aj riešiť konkrétne zdravotné ťažkosti.

 

 

Ajurvédska masáž Elakizhi

 

 

Poovar Island Resort  leží iba 30 km (cca 60 min.) od Trivandrumu, hlavného mesta Kéraly. Je obklopený kokosovými palmami, nekonečnou zlatou plážou a bujnou vegetáciou. Dostanete sa naň loďkou pozdĺž palmami lemovaných brehov čarovného ramena rieky Poovar.

 

 

Ajurvédsky pobyt v Kérale

 

Ubytovanie a vybavenie 

Rezort ponúka 52 chatiek, 16 plávajúcich, 12 ajurvédskych, 2 bazény, 2 reštaurácie, zubnú kliniku, knižnicu či konferenčnú miestnosť .To všetko sa rozprestiera na rozlohe 10 hektárov. Všetky chatky sú zariadené v tradičnom kéralskom štýle, so sociálnym zariadením, telefónom, trezorom a klimatizáciou.

 

 

Ajurvédsky pobyt v Kérale

 

Ajurvéda

Štýlové ajurvédske  centrum má 13 terapeutických miestností vybavených všetkým potrebným na tradičné procedúry. Rezort je držiteľom ocenenia Green Leaf. Niektoré z  ponúkaných procedúr: regeneračná terapia, detoxikačný program, imunizačná terapia, terapia na zvládnutie stresu, redukcia nadváhy, degeneratívne ochorenie kĺbov, joga a meditácie.

 

 

Ajurvédsky pobyt v Kérale

 

 

Strava

Ayurveda Village je vybavená samostatnou reštauráciou s autentickou ajurvédskou kuchyňou, kladúcou dôraz na prísne požiadavky starých „véd“ tak, aby vyhovovali každému hosťovi. Nemusíte mať však obavy, aj keď ste ďaleko od svojich domácich dobrôt. Poovar Island Resort ponúka tú najlepšiu stravu.

 

Voľný čas

Voľný čas môžete využiť aj na plážový volejbal, cyklistiku, plavbu po tzv. backwaters (ramenách) alebo na výlety do blízkeho okolia, určite očaria vás napr. Trivandrum (30 km), Kovalam Beach (20 km), Neyyar Dam (39 km), Padmanabhapuram Palace (36 km) či Kanyakumari (72 km).

 

 

Ajurvédsky pobyt v Kérale

 

V cene je zahrnuté

 • medzinárodná letenka vrátane letiskových poplatkov
 • ubytovanie na 15 nocí v izbe Ayurveda Village Cottage
 • plná penzia (ajurvédska vegetariánska strava) vrátane nápojov podľa  individuálnej konštitúcie
 • denné ajurvédske procedúry (1,5-2 hod)
 • joga, meditácie
 • denné konzultácie u ajurvédskeho lekára
 • prírodné lieky a liečivá podľa odporučenia ayurvédskeho lekára
 • transfer letisko - rezort – letisko
 • asistencia slovensky hovoriacej delegátky počas pobytu
 • Ako bonus poldenný výlet do mesta Trivandrum

 

V cene nie je zahrnuté

 • doplatok za jednoložkovú izbu 700 eur
 • doplatok za klimatizáciu 150 eur za izbu
 • víza 10 eur
 • prípadné cestovné poistenie